Kurzy

      

Naučte se potápět s našimi profesionálními instruktory potápění v organizacích PADI a NAUI na naší potápěčské základně v Chorvatském Pakoštane. Kurz můžete zahájit v Praze a dokončit jej v krásném prostředí klidného a přívětivého Jadranu. Prioritou je pro nás vždy vaše pohoda a vaše bezpečnost.

 

Vyzkoušejte si potápění a ponořte se poprvé pod hladinu

DISCOVER SCUBA DIVING je ideální pro všechny, kteří přemýšlejí o tom, jaké by to bylo se zkusit ponořit do nového světa, ale zatím si nejsou úplně  jistí, že by zvládli absolvovat celý kurz pro začínající potápěče.

 

Zapůjčíme vám veškerou potřebnou výstroj a podáme vám potřebné informace abyste se mohli pod přímým dohledem instruktora ponořit pod hladinu. Užijte si ten povznášející pocit podvodní beztíže a zprvu překvapivé dýchání pod vodou. Ochutnávka PADI / NAUI Discovery Scuba Diving je tím nejjednodušším způsobem přidat hloubku do svého života.

 

Pořiďte si oprávnění k potápění ve volné vodě

 

kurz OWD Základní kurz potápění OWD do 18 m je určen pro ty z Vás, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu začít věnovat. Po absovování kurzu budete zvládat základní teorii, zásady bezpečného potápění. Cena zahrnuje bazénová cvičení, cvičení v otevřené vodě, teorii.

8 400,- Kč

dokončení OWD - volná voda Dokončení kurzu OWD. 4 ponory na volné vodě.

3 900,- Kč

kurz AOWD Pokročilý kurz potápění AOWD do 40m.                                                                                                                      Cena zahrnuje 5 ponorů, z toho 2 z lodě, teorii.

6 600,- Kč

kurz RESCUE  je záchranářský potápěčský kurz, pro pokročilé rekreační potápěče, kteří mají své vlastní dovednosti a potápěčské návyky na takové úrovni, že mohou svou pozornost pod vodou zaměřit na řešení problémů jiných potápěčů. V tomto velmi kurzu vás naučíme technikám záchrany ve vodě, organizaci a řízení záchranných akcí a prevenci i řešení krizových situací.

7 900,- Kč

kurz NITROX Kurz potápění s obohaceným vzduchem.

3 500,- Kč

kurz DIVEMASTER  rozšiřuje znalosti a dovednosti na profesionální úroveň. Účastníci se učí, jak zajišťovat rekreační potápěčské aktivity a jak asistovat při výuce.

25 000,-Kč

 

Facebook