Kurzy

Naučte se potápět s našimi profesionálními instruktory potápění v organizacích PADI a NAUI na naší potápěčské základně v Chorvatském Pakoštane. Kurz můžete zahájit v Praze a dokončit jej v krásném prostředí klidného a přívětivého Jadranu. Prioritou je pro nás vždy vaše pohoda a vaše bezpečnost.

 

Vyzkoušejte si potápění a ponořte se poprvé pod hladinu.

 

DISCOVER SCUBA DIVING je ideální pro všechny, kteří přemýšlejí o tom, jaké by to bylo se zkusit ponořit do nového světa, ale zatím si nejsou úplně  jistí, že by zvládli absolvovat celý kurz pro začínající potápěče.

 

Zapůjčíme vám veškerou potřebnou výstroj a podáme vám potřebné informace abyste se mohli pod přímým dohledem instruktora ponořit pod hladinu. Užijte si ten povznášející pocit podvodní beztíže a zprvu překvapivé dýchání pod vodou. Ochutnávka PADI / NAUI Discovery Scuba Diving je tím nejjednodušším způsobem přidat hloubku do svého života.

 

 

Pořiďte si oprávnění k potápění na volné vodě.

kurz OWD Základní kurz potápění OWD do 18 m je určen pro ty z Vás, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu začít věnovat. Po absovování kurzu budete zvládat základní teorii, zásady bezpečného potápění. Cena zahrnuje bazénová cvičení, cvičení v otevřené vodě, teorii.
   
9 900,- Kč
  
dokončení OWD - volná voda Dokončení kurzu OWD. 4 ponory na volné vodě.
   
6 500,- Kč
   
kurz AOWD Pokročilý kurz potápění AOWD do 30m.                                                                                                                                  Cena zahrnuje 5 ponorů, z toho 2 z lodě, teorii.
   
7 900,- Kč
  
kurz RESCUE  je záchranářský potápěčský kurz, pro pokročilé rekreační potápěče, kteří mají své vlastní dovednosti a potápěčské návyky na takové úrovni, že mohou svou pozornost pod vodou zaměřit na řešení problémů jiných potápěčů. V tomto velmi kurzu vás naučíme technikám záchrany ve vodě, organizaci a řízení záchranných akcí a prevenci i řešení krizových situací.
   
8 900,- Kč
   
kurz NITROX Kurz potápění s obohaceným vzduchem.
   
3 900,- Kč
kurz DIVEMASTER  rozšiřuje znalosti a dovednosti na profesionální úroveň. Účastníci se učí, jak zajišťovat rekreační potápěčské aktivity a jak asistovat při výuce..

 


   
39000
   

 

 

 


  

       

 

 

Facebook