M/Y PINGUINO EXPLORER

M/Y PINGUINO EXPLORER
Ubytování: M/Y PINGUINO EXPLORER
Typ ubytování: Safari loď
Lokalita: Ekvádor / Galapágy / Baltra

Jachta Pingüino Explorer vděčí své existence iniciativě Galapážského Národního Parku, která podporuje starousedlé bývalé rybáře při poskytování služeb v turistickém sektoru. Vlastník jachty je právě takový bývalý rybář a dnes s rodinou a profesionálním týmem provozuje jednu z několika málo lodí licencovaných Galapážským Národním Parkem k návštěvám potápěčských lokalit u ostrovů Darwin a Wolf.

Tato 27 metrů dlouhá loď ubytuje šestnáct potápěčů, osm členů posádky a dva průvodce licencované národním parkem. Potápěče na lokality dopraví dva nafukovací čluny, každý s kapacitou pro deset osob. Nitrox je k dispozici za poplatek. Na potápěčské palubě je místo pro 34 dvanáctilitrových lahví a také pro stůl na fotoaparáty, nádrž s vodou pro oplachování výstroje a dvě sprchy s horkou a studenou vodou. Podle pořasí na vás bude po ponoru čekat lehký zákusek a studené či teplé nápoje.

Čtyři kabiny v podpalubí a na hlavní palubě mají dvojitou postel s přidanou patrovou postelí. Čtyři kabiny na horní palubě mají pouze patrové postele.

Výtečné jídlo je servírováno formou bufetu v jídelně se čtyřmi stoly a místem pro 16 hostů. Bar nabízí místní pivo, červené a bílé víno a koktejly. Pohodlné společné prostory nabízí audio/video vybavení a knihovnu. Hosté si mohou udělat výbornou kávu sklizenou a upraženou na Galapágách a mají také k dispozici chlazenou a horkou pitnou vodu, čaj a mléko.

Naše nabídka zájezdů

Nebyly nalezeny žádné výsledky.
Facebook